Aristokrat Vintage - Originální dobové prvorepublikové a poválečné oblečení a doplňky pro dámy

Aristokrat Vintage, malý butik ve dvoře na Letné, nabízí originální dobové módní kousky pro dívky a dámy. Náš sortiment pochází z období od cca poloviny 19.století až po 60. léta. Zakládáme si na tom, aby naše zboží bylo původní a neslo tak v sobě tajemné kouzlo minulosti. Zároveň však dbáme na to, aby naše kusy byly nositelné i v dnešní uspěchané době.

Naleznete zde věci od malých českých živnostníků z první republiky přes modely šité na míru až po světové značky.
Každý kousek oděvu či doplňku je pečlivě vybírán, přičemž klademe důraz na kvalitní materiály a zpracování. Veškeré naše zboží dostane před vystavením do obchodu takovou péči, že si je můžete s klidným svědomím vzít ihned na sebe. Některé kusy přijdou ve zbídačeném stavu - v takovém případě je čistíme a restaurujeme, občas až několik měsíců!


Vaše spokojenost je naše radost, snažíme se k zákazníkům přistupovat osobně a přátelsky, proto nás neváhejte oslovit s jakýmkoli přáním či dotazem!

 

VYKUPUJEME NEUSTÁLE DÁMSKÉ OBLEČENÍ OD 19.STOLETÍ PO 60.LÉTA, VČETNĚ SPODNÍHO PRÁDLA, BOT, KLOBOUKŮ, KABELEK A DALŠÍCH DOPLŇKŮ. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT S VYKLÍZENÍ POZŮSTALOST - VÍCE INFORMACÍ V AKTUALITÁCH.

Edited 2020